pripája sa...

VEDÚCI PLÁNOVANIA A OPERATÍVNEHO NÁKUPU

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 11 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23468

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii VEDÚCI PLÁNOVANIA A OPERATÍVNEHO NÁKUPU!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za kompletné zabezpečenie výrobného procesu po stránke materiálu
  • Vedenie oddelení plánovania výroby, operatívneho nákupu a predaja
  • Zodpovednosť za manažovanie tímu cca 20 zamestnancov - zadeľovanie úloh, motivácia, koučing
  • Spracovávanie a predkladanie pravidelných plánov výroby (týždenných a mesačných)
  • Zodpovednosť za optimalizáciu a racionalizáciu výrobného procesu
  • Účasť na 5S auditoch
  • Reporting manažérovi logistiky

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosti na oddelení výroby min. 3 roky
  • Skúsenosť s vedením tímu, silný líderský potenciál
  • Aktívna angličtina podmienkou
  • Znalosť práce v programe SAP (PP a SD modul)
  • Silná osobnosť, precíznosť, strategické myslenie, organizačný talent

Spoločnosť ďalej ponúka 13. plat, zaujímavý systém firemných výhod, možnosť ďalšieho vzdelávania, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Engineering | Logistika | Nákup | Vedúci | Automobilový priemysel | Obstarávanie | Výroba | Obchod |