pripája sa...

VEDÚCI ODDELENIA ÚČTOVNÍCTVA A DANÍ

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-30749

Popis Práce

Náplň práce:

  • Riadenie a zodpovednosť za oddelenie účtovníctva a daní
  • Zodpovednosť za mesačné a ročné uzávierky podľa slovenských a medzinárodných účtovných štandardov, reporting, štatistiky, príprava výkazov
  • Zodpovednosť za naplnenie povinností týkajúcich sa daní (spotrebné dane, dane z príjmu, DPH a iné)
  • Príprava podkladov pre audit
  • Vedenie menšieho tímu
  • Riešenie komplikovanejších prípadov

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 2 ročná skúsenosť ako hlavný účtovník
  • Pracovná skúsenosť na podobnej pozícii v nadnárodnej spoločnosti výhodou
  • Znalosť SAP, IFRS, legislatívy ohľadne účtovníctva a daní
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - B2
  • VŠ vzdelanie

Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú komunikované na osobnom pohovore.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Dane | Účtovník | Vedúci tímu | Záväzky | Pohľadávky | Hotovosť a banka | Komplexný | Priame dane | Majetok | Hlavná kniha | IFRS | Nepriame dane | Medzipodnikové | Kontingenčné tabuľky | SAP | Senior | Cestovné náklady | Dph | Chief Accountant