pripája sa...

VEDÚCI OBCHODNEJ PREVÁDKZY (TECHNICKÝ SMER)

Lokalita Žilinský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23989

Pre nášho nadnárodného klienta obsadzujeme pozíciu VEDÚCEHO OBCHODNEJ PREVÁDZKY!

Náplň práce:

  • Vedenia chodu obchodnej prevádzky s technickým zameraním
  • Zodpovednosť za tím cca 50 zamestnancov
  • Príjmanie, motivácia a školenie zamestnancov
  • Vedenie a kontrola práce obchodníkov
  • Plnenie obchodného plánu
  • Znižovanie nákladov a zefektívnenie fungovania prevádzky
  • Komunikácia s dôležitými klientami a dodávateľmi
  • Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Technické/ekonomické vzdelanie
  • Skúsenosti na riadiacej pozícií (ako vedúci výroby, manažér logistiky, manažér prevádzky, vedúci technického oddelenia)
  • Skúsenosti s vedením tímu aspoň 20 zamestnancov
  • Aktívnu znalosť anglického jazyka

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy. Firemný automobil aj na súkromné účely.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Engineering | Logistika | Ostatné | Metalurgia | Nákup | Obchod | Manažér | Nákup | Prevádzka | Operations Manager