pripája sa...

VEDÚCI OBCHODNEJ PREVÁDKZY (TECHNICKÝ SMER)

Lokalita Žilinský kraj
Publikované viac ako rokom
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23989

Pre nášho nadnárodného klienta obsadzujeme pozíciu VEDÚCEHO OBCHODNEJ PREVÁDZKY!

Náplň práce:

  • Vedenia chodu obchodnej prevádzky s technickým zameraním
  • Zodpovednosť za tím cca 50 zamestnancov
  • Príjmanie, motivácia a školenie zamestnancov
  • Vedenie a kontrola práce obchodníkov
  • Plnenie obchodného plánu
  • Znižovanie nákladov a zefektívnenie fungovania prevádzky
  • Komunikácia s dôležitými klientami a dodávateľmi
  • Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Technické/ekonomické vzdelanie
  • Skúsenosti na riadiacej pozícií (ako vedúci výroby, manažér logistiky, manažér prevádzky, vedúci technického oddelenia)
  • Skúsenosti s vedením tímu aspoň 20 zamestnancov
  • Aktívnu znalosť anglického jazyka

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy. Firemný automobil aj na súkromné účely.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Engineering | Logistika | Ostatné | Metalurgia | Nákup | Obchod | Manažér | Nákup | Prevádzka | Operations Manager