pripája sa...

VEDÚCI KONŠTRUKČNÉHO TÍMU / DESIGN LEADER

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23038

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti.

Náplň práce:

  • Vývoj výrobkov podla požiadaviek zákazníka
  • Zodpovednosť za tvorbu 3D modelov a technickej dokumentácie
  • Konštrukcia výrobkov podľa nákladových a výrobných požiadaviek
  • Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a výrobnými závodmi
  • Vedenie konštrukčného tímu

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania (strojárskeho výhodou)
  • Skúsenosti s designom interiérových častí pre automobilový priemysel (CATIA V5)
  • Orientácia na zákazníka
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Inovatívne myslenie
  • Ochota cestovať

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | Konštruktér / projektant | Procesný inžinier | Development designer