pripája sa...

DAŇOVÝ TEAM LEADER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 400 EUR
Publikované 11 dňami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-31307

Ak máte skúsenosti s nepriamymi daňami a chceli by ste sa posunúť na pozíciu team leadera, táto pracovná príležitosť Vám to umožňuje aj bez predošlých skúseností s vedením ľudí.

Náplň práce:

  • Vedenie menšieho tímu VAT špecialistov
  • Kontrola daňových priznaní
  • Zodpovednosť za správnosť a kvalitu priznaní
  • Zodpovednosť za včasné rekonciliácie VAT účtov
  • Asistencia pri interných a externých auditoch
  • V prípade potreby je možná aj príprava daňových priznaní

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Skúsenosť minimálne 3 roky s nepriamymi daňami
  • Plynulá komunikácia v anglickom jazyku- dennodenná komunikácia
  • Tímový hráč s proaktívnym prístupom
  • Komunikatívnosť a schopnosť efektívnej organizácie
  • Znalosť SAP-u je výhodou

Spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.

Finance a bankovníctvo a investície | Dane | Analytik | Špecialista | Vedúci tímu | Nepriame dane | Dph | Tax consultant / specialist