pripája sa...

VAT MANAGER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 700 - 3 200 EUR
Publikované 10 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-31102

Pracovná príležitosť pre daňového konzultanta, ktorý by rád začlenil do svojej práce aj vedenie malého tímu, ktorý nastavuje systémové procesy v súvislosti s DPH.

Náplň práce:

  • Vedenie malého tímu DPH špecialistov
  • Koordinácia projektov súvisiacich s kvalitou DPH dát
  • Podpora iných projektov súvisiacich s nepriamymi daňami v regióne EMEA
  • Riadenie a zlepšovanie DPH procesov
  • Analýza a následná implementácia relevantných legislatívnych zmien v oblasti DPH

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 4ročná skúsenosť z daňového konsultingu a s nepriamymi daňami
  • Skúsenosti s nastavovaním systémov alebo prácou na projektoch
  • Znalosť DPH zákonov- slovenských alebo medzinárodných
  • Plynulá, komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Pokročilá znalosť SAP a MS Excel
  • Skúsenosť s vedením ľudí je výhodou
  • Komunikatívnosť, proaktivita a silná orientácia na riešenie problémov

Benefity

Fixed benefits:
13th Salary
Language Courses
Chèque Déjeuner Dining coupon
Vitamin Program
Coffee Program
Flu Vaccination
Wedding Allowance
Child Birth Allowance
Jubilee Allowance
Workplace massages

others in PPT

Finance a bankovníctvo a investície | Dane | Analytik | Manažér | Špecialista | Vedúci tímu | Nepriame dane | Dph | Tax consultant / specialist