pripája sa...

UŽ ŤA NEBAVÍ ČIASTKOVÉ ÚČTO? CHCEŠ SA POSUNÚŤ ĎALEJ?

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 17 dňami
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-11-25243

Si čiastkový účtovník a chceš niečo viac? Zaujímaš sa o účtovníčtvo a máš chuť podielať sa na výsledkoch firmy? Čítaj ďalej, pošli svoje CV a staň sa súčasťou niečoho veľkého!

Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosť s čiastkovým účtovníctvom a chce sa v rámci účtovníctva posunúť na vyšší level. Ponúkame ti pozíciu lídra!

Náplňov Tvojej práce na tejto pozícií bude:

  • vedenie a koordinácia tímu čiastkových účtovníkov
  • zabezpečovanie procesov, aktivít a úloh tímu
  • support tímu v programe SAP
  • komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami a dôležitými klientmi
  • sledovanie výkonnosti tímu, procesov a KPI
  • identifikovanie a znižovanie riziká pre dosahovanie cieľov tímu účtovníkov
  • podpora a spolupráca s tímom na zverených úlohách
  • kontrola dodržiavania účtovných noriem, podnikových pravidiel a príslušných zákonov.

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti účtovníctva - čiastočné/komplexné
  • Plynulá znalosť nemeckého jazyka
  • Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Znalosť SAP
  • Ochota naučiť sa niečo nové
  • Prirodzená autorita
  • Vysoké pracovné nasadenie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Business Support Center | Finance | Účtovníctvo | Manažment | Analýzy | Účtovník | Špecialista | Vedúci tímu | Komplexný | Excel | SAP | Senior | Proces | Hlavná kniha | Záväzky | Výroba | Team Manager