UŽ ŤA NEBAVÍ BYŤ LEN C#/.NET DEVELOPEROM ALE CHCEL BY SI NIEČO VIAC?

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-27756

Si komunikatívny, miluješ matematiku a štatistiku a máš predchádzajúce skúsenosti s developmentom? Ak áno máme pre teba pracovnú príležitosť!Náš dlhoročný klient hľadá posilu na pozíciu Senior C#/.NET konzultant/ SW Engineer.

Náplňou tvojej práce bude:

  • budeš implementovať matematické a štatistické výpočty do kódu
  • vývoj nových funkcií, návrh a údržba aplikácií
  • spolupráca na vývoji a úprave frontendu aj backendu
  • problem-solving, ladenie a písanie unit testov
  • komunikácia s klientmi a objasňovanie požiadavky
  • budeš súčasťou medzinárodného tímu kde sa budeš zameriavať predovšetkým na logiku podnikania a čiastočne na UI

Požiadavky

Veľmi radi sa s tebou porozprávame o tejto pozícií ak spĺňaš nasledujúce požiadavky a nepredstavuješ si svoju prácu len ako kódenie za PC.
  • máš matematické myslenie
  • baví ťa komunikovať
  • máš skúsenosti s prácou v .NET/C# alebo inom OOP
  • vieš sa prispôsobiť práci v Kanbane
  • hovoríš plynule po anglicky (znalosť nemčiny je výhodou)

Benefity

  • SCRUM na veľmi vysokej úrovni
  • Kurzy jazykov (AJ / NJ)
  • work-life balance
  • možnosť ROTOVAŤ na projektoch
  • 12 platov plus každoročné zvyšovanie platov 5-10% vždy v apríli
  • rodinne prostredie terasa (gril), kalčeto, movie nights ....
  • rôzne zahranične projekty - priemyselne aplikácie pre rôzne projekty

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C# | .NET | Programmer