pripája sa...

UX Designer

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 500 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32346

Rád tvoríš, máš skúsenosti s UX/UI, záleží ti na vizuáli aplikácií a pracuješ tak, aby používateľom pracovalo čo najlepšie a najpraktickejšie?
Chceš, aby boli aplikácie pekné tvojou zásluhou?
Táto pozícia je príležitosť pracovať na UX/UI pozícií v enterprise prostredí a mať možnosť realizovať sa!

Náplň práce:

  • zodpovednosť za návrh UX/UI dizajnu pre webové a mobilné aplikácie
  • spracovanie biznis požiadaviek do funkčných špecifikácií
  • možnosť zjednodušiť komplexné procesy na intuitívnejšie a jednoduchšie pre používateľov
  • podieľanie sa na spracovaní prieskumov spätnej väzby od zákazníkov
  • spolupráca vrámci Customer Experience tímu

Požiadavky

  • aspoň 2 ročné profesionálne skúsenosti ako UX/UI designer
  • aktívna angličtina na profesionálnej úrovni (B2)

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Web developer | Grafik | UX/UI | Frontend(FE) | HTML | CSS | Webdesigner