pripája sa...

FINANCE VENDOR MANAGEMENT

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 5 dňami
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 17799

Máte skúsenosti s účtovníctvom a financiami, chcete tieto znalosti zúžitkovať? Ak máte aj aktívny anglický jazyk, a chcete v ňom komunikovať na dennej báze, toto je Vaša príležitosť!

Vašou náplňou práce bude:

  • Podpora pre VIP biznis partnerov spoločnosti
  • Asertívna a profesionálna komunikácia s partnermi po celom svete v anglickom jazyku
  • Aktívna spolupráca s inými oddeleniami, pobočkami spoločnosti
  • Eskalácia problémov a priamy dosah na zmenu procesov v biznise
  • Sledovať platby a finančnú dokumentáciu
  • Reporting a analýzy platieb na pravidelnej báze a sledovanie dodávok služieb

Požiadavky

Požiadavky na kandidátov:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • ANGLIČTINA na aktívnej úrovni
  • Prax v čiastkovom/komplexnom účtovníctve/finančných analýzach minimálne 2 roky
  • Prax v komunikácií a riešení aj nepríjemných situácií priamo s biznis partnermi v anglickom jazyku
  • pokročilá znalosť balíka MS Office
  • aktívny prístup a dobré komunikačné zručnosti

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Zákaznícky servis | Účtovníctvo | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Fakturant | Financial analyst