pripája sa...

ŠPECIALISTA REKONSILIÁCIÍ (ANGLICKÝ JAZYK)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 11 dňami
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 17799

Máte skúsenosti s účtovníctvom, chcete tieto znalosti zužitkovať a ďalej sa zdokonaľovať v oblasti financií? Ak máte aj aktívny anglický jazyk, a chcete v ňom komunikovať na dennej báze, toto je Vaša príležitosť!

Vašou náplňou práce bude:

  • podpora pre VIP biznis partnerov spoločnosti
  • sledovať platby a finančnú dokumentáciu
  • reporting a analýzy platieb na pravidelnej báze
  • rekonciliácie jednotlivých účtov
  • komunikácia e-mailom a telefonicky v anglickom jazyku
  • aktívna spolupráca s inými oddeleniami

Požiadavky

Požiadavky na kandidátov:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • ANGLIČTINA na aktívnej úrovni
  • prax v čiastkovom/komplexnom účtovníctve aspoň 1 rok
  • pokročilá znalosť balíka MS Office
  • aktívny prístup a dobré komunikačné zručnosti

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Zákaznícky servis | Účtovníctvo | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Fakturant | Financial analyst