ÚDRŽBÁR TESTOVACÍCH ZARIADENÍ - ELEKTRO - VHODNÉ PRE ABSOLVENTOV!

Lokalita Prešov
Publikované 21 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 22959

Momentálne hľadáme pre nášho klienta, ktorým je nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle šikovného ÚDRŽBÁR TESTOVACÍCH ZARIADENÍ - ELEKTRO

Náplňou práce uchádzača bude:

  • Vykonávanie údržby elektrických testerov
  • Navrhovanie vylepšenia testerov, aby sa zredukoval čas testovania a aby sa zredukoval čas údržby
  • Zaznamenávanie jednotlivých údržbárskych zásahov
  • Vykonávanie preventívnej údržby testerov podľa plánu údržby

Požiadavky

Požadujeme:
  • Stredoškolské vzdelanie (elektrotechnické)
  • Prax vo výrobe na pozícii elektrotechnik / údržbár - výhodou
  • Platná vyhláška - § 21

Benefity

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Remeselné práce | Robotník | Nástrojár | Technik | Opravár | Electrician