pripája sa...

ÚDRŽBÁR STROJOV A BUDOV

Lokalita Senec
Platové ohodnotenie 700 - 800 EUR/mes.
Publikované 25 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-19-26801

Hľadáme kandidátov, ktorých zaujíma práca v ÚDRŽBE STROJOV A BUDOV, a ktorí maju skúsenosti so zváraním.

Vašou náplňou práce bude:

  • Udržiavanie prevádzkyschopného stavu zariadení vo výrobe
  • Pravidelná a preventívna údržba na strojoch a zariadeniach
  • Zásahy pri havarijných stavoch
  • Plánované revízie
  • Účasť pri správe budov a správe areálu spoločnosti

Požiadavky

Kandidát má spĺňať tieto kritériá:
  • ZVÁRAČSKÝ PREUKAZ na CO, elektrický oblúk a plameň VÝHODOU
  • Prax ako mechanik / údržbár
  • Spôsobilosť na prácu vo výškach
  • Spoľahlivosť, precíznosť a zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavú príležitosť dlhodobej spolupráce s zamestnaneckými výhodami

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Výroba a prevádzka | Výroba | Zvárač | Welder