pripája sa...

ÚDRŽBÁR / NASTAVOVAČ VSTREKOLISOV

Lokalita Prešovský kraj
Publikované viac ako rokom
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 17817

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, hľadáme kandidáta na pozíciu ÚDRŽBÁR / NASTAVOVAČ VSTREKOLISOV:

Vašou náplňou práce bude:

  • Údržba a nastavovanie vstrekovacích lisov (zariadenia na vysokotlakové odlievanie plastových výliskov)
  • Realizácia činnosti údržby podľa databázy údržby
  • Aktualizácia databázy údržby podľa realizovaných prác
  • Navrhovanie vylepšenia strojov, aby sa zredukoval čas výroby a čas údržby

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Stredoškolské vzdelanie bez/s maturitou
  • Elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie (mechanik/nastavovač)
  • Platné osvedčenie podľa §21 - výhodou
  • Prax na pozícii údržbára/ nastavovača vstrekolisov - veľkou výhodou
  • Ochota pracovať na zmeny

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Výroba | Technik | Údržba | Mechanický | Maintenance worker