pripája sa...

ÚDRŽBÁR BUDOVY VÝROBNÉHO ZÁVODU - PREŠOV

Lokalita Prešov
Platové ohodnotenie 600 - 700 EUR/mes.
Publikované 14 hodinami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-21-28627

Máte skúsenosti s údržbou budovy priemyselného závodu? V tom prípade hľadáme práve Vás!

Náplňou Vašej práce bude:

  • Zabezpečenie vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu
  • Vykonávanie preventívnej údržby
  • Zúčastňovanie sa na odborných prehliadkach a revíziách
  • Spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
  • Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, žiarovky, vodoinštalácia a pod.)
  • Vykonávanie drobných stavebných činností (napr. maľovanie a pod.)

Požiadavky

Požadujeme:
  • Stredoškolské vzdelanie (technické, strojárske)
  • Minimálne 3-mesačná prax na podobnej pozícii
  • Aktívny vodičský preukaz
  • Manuálna zručnosť
  • Fyzická zdatnosť
  • Samostatnosť

Benefity

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 2-zmenný režim (ranné a poobedné)

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Výroba | Správa budov | Údržbár | Technik | Maintenance worker