pripája sa...

Účtovník záväzkov s nemeckým jazykom

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23079

Chceli by ste pracovať v stabilnej nemeckej spoločnosti a máte záujem prehlbovať svoje znalosti? Chcete používať nemecký jazyk na dennej báze a hľadáte výzvy? Ak máte minimálne 2 roky skúseností v oblasti účtovnícta táto pozícia je určená práve pre Vás.

Vašou náplňou práce bude:

  • Účtovanie záväzkov v systéme SAP
  • Spracovanie objednávkových faktúr
  • Zisťovanie nezrovnalostí v systéme
  • Sledovanie zostatkov na AP účtoch a pravidelný reporting manažmentu
  • Podpora juniorov AP účtovníkov pri riešení náročnejsích prípadov
  • Komunikácia (písomná a ústna) v slovenskom a nemeckom jazyku
  • Vytváranie a aktualizácia pracovných manuálov
  • Školenie nových členov tímu
  • Participácia na zlepšovaní procesov
  • Podpora teamleadra na oddelení
  • Ad hoc analýzy

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
  • 2 + ROKOV SKÚSENOSTÍ V ČIASTKOVOM ÚČTOVNÍCTVE (AP alebo AR)
  • PLYNULÝ NEMECKÝ JAZYK + MIERNE POKROČILÝ ANGLICKÝ JAZYK
  • Dobrá znalosť MS Office balíka (EXCEL - kontigenčné tabuľky, VLOOKUP)
  • Znalosť SAP sytému veľkou výhodou

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka :
  • 13. garantovaný plat
  • 14. plat na základe výkonu
  • Zaujímavý systém firemných výhod
  • Možnosť odborného a profesionálneho rastu
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Záväzky | Čiastkový | SAP | Bookkeeper, accountant