pripája sa...

ÚČTOVNÍK/EKONÓM

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-27482

Využite svoje bohaté skúsenosti v komplexnom a mzdovom účtovníctve a prihláste sa na pozíciu ÚČTOVNÍK/EKONÓM, ktorého v súčasnosti hľadáme pre stabilnú a dlhodobo etablovanú spoločnosť na slovenskom trhu.

Náplň práce zahŕňa:

  • Kompletné spracovanie účtovnej agendy pre spoločnosť
  • Spracovávanie došlých a vyšlých faktúr, bankových výpisov, interných dokladov
  • Účtovanie banky, pokladne, majetku, odpisov
  • Vedenie skladového hospodárstva
  • Kalkulácie miezd a ich účtovanie
  • Komunikácia s orgánmi štátnej správy (daňový úrad, Sociálna poisťovňa)
  • Spracovanie daňových priznaní, DPH
  • Mesačná a ročná účtovná závierka
  • Vypracovávanie štatistík pre štatistický úrad

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Min. 3 roky praxe na pozícií samostatného účtovníka
  • Prehľad v slovenskej daňovej a účtovnej legislatíve
  • Znalosť mzdovej problematiky
  • Samostatnosť
  • Zmysel pre detail
  • Dobré komunikačné zručnosti

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Množstvo finančných aj nefinančných výhod zamestnancov spoločnosti
  • Stabilnú prácu pre dobre etablovanú spoločnosť
  • Možnosť rastu a vzdelávania v danej oblasti

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný | Priame dane | Nepriame dane | Interný | Mzdy | Senior | Dph | Externý | Bookkeeper, accountant