pripája sa...

ÚČTOVNÍK - ACCOUNTS PAYABLE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 900 - 1 000 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 4-11-27081

Ponúkame možnosť práce na pozícií ÚČTOVNÍKA v prostredí medzinárodnej spoločnosti.

Náplň práce:

  • Kontrola a spracovanie dodávateľských faktúr
  • Párovanie faktúr v systéme s jednotlivými nákladovými strediskami
  • Analýza vzniknutých problémov, hľadanie riešenia
  • Komunikácia s dodávateľmi a ostatnými oddeleniami v anglickom jazyku
  • Práca s internými systémami

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie (ekonomický odbor)
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Skúsenosť na podobnej pozícií
  • Užívateľská znalosť MS Excel, SAP

Benefity

  • Plne hradené stravné lístky
  • Možnosť športu priamo na pracovisku
  • Flexibilný pracovný čas
  • Teambuilding

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search-disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Business Support Center | Účtovníctvo | Finance | Účtovník | Fakturant | Bookkeeper, accountant