pripája sa...

Účtovné oddelenia hľadá šikovného kolegu s nemčinou

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 23131

Si absolvent Obchodnej akadémie alebo máš vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania, hovoríš po nemecky a baví ťa práca s faktúrami a účtovníctvo ? Ak cheš začať svoju kariéru v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, pošli nám svoje CV už dnes !

Náplň práce:

  • Evidencia a zaúčtovanie došlých faktúr
  • Rekonciliácie účtov
  • Práca s účtovníckymi systémami
  • Písomná a telefonická komunikácia v nemeckom jazyku
  • Pravidelné uzávierkové aktivity

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Ukončené SŠ/ VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Skúsenosť s administratívou, účtovníctvom, financiami alebo obchodom výhodou
  • Motivácia pre prácu na účtovnom oddelení
  • Zameranie na detail
  • Zodpovedný prístup
  • Tímového ducha

Spoločnosť ponúka príležitosť začat kariéru v úspešnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia a zaujímavé zamestnanecké výhody:
  • flexibilný pracovný čas
  • garantovaný 13. plat
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • príspevok na športové a kultúrne podujatia

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Účtovník | Fakturant | Špecialista | Bookkeeper, accountant