pripája sa...

ÚČTOVNÍK PROJEKTOV/KONTRAKTOV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 23939

Máte prax s manažmentom zmlúv či kontraktov? Máte aj skúsenosti v oblasti účtovníctva? Ak ste odpovedali áno, máme pre vás otvorenú zaujímavú pozíciu, kde budete môcť skĺbiť tieto znalosti a využívať aj aktívne anglický jazyk.

Náplň práce:

  • administrácia a správa kontraktov
  • zodpovednosť za správnosť a aktualizáciu dát
  • rekonciliovanie účtov
  • nastavovanie billing plánu
  • sledovanie rozpočtov na jednotlivé projekty
  • komunikácia s biznisom ohľadne nastavenia zmlúv v anglickom jazyku
  • participácia na zlepšovaní procesov
  • reporting výsledkov

Požiadavky

Požiadavky:
  • 2 roky skúseností v čiastkovom účtovníctve/contract controllingu
  • vzdelanie ekonomického zamerania
  • anglický jazyk na plynulej úrovni
  • MS Excel na užívateľskej úrovni (v/h lookup, pivotky výhodou)
  • orientácia na detail a čísla

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Čiastkový | Centrá zdieľaných služieb | Finance accountant