pripája sa...

Účtovník pohľadávok

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23943

Staňte sa súčasťou úspešného tímu účtovníkov pohľadávok v novej zahraničnej spoločnosti.

Náplň práce zahŕňa:

  • Zodpovednosť za proces spracovávania došlých faktúr a objednávok spoločnosti
  • Účtovanie pohľadávok a spracovanie zložitejších účtovných operácií
  • Kontrola, identifikácia a párovanie došlých platieb
  • Riešenie nezrovnalostí v platobnom styku spoločnosti
  • Príprava a konsolidácia mesačných závierok
  • Monitoring výkonnosti a kvality jednotlivých aktivít
  • Pravidelná komunikácia v rámci oddelenia vymáhania pohľadávok a komunikácia s plantami

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Vzdelanie v oblasti financií
  • Komunikatívna znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • Min. 2 roky praxe v oblasti čiastkového účtovníctva, analýz alebo financií
  • Skúsenosť so systémom SAP je výhodou
  • Hľadáme proaktívneho človeka so zmyslom pre samostatnú a precíznu prácu

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod ako:
  • Možnosť odborného a profesionálneho rastu
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. garantovaný plat
  • Príspevky na zdravotnú starostlivosť
  • Príspevky na jazykové kurzy
  • Team buildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Pohľadávky | Záväzky | Fakturácia | Senior | SAP | Čiastkový | Bookkeeper, accountant