pripája sa...

VNÚTROPODNIKOVÝ ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované necelou minútou
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 1-26-27671

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky v oblasti vnútropodnikového účtovníctva a účtovaní výrobných nákladov spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

  • Účtovanie transakcií medzi jednotlivými pobočkami a výrobňami
  • Zúčtovanie dát na základe interných predpisov
  • Kontrola nezrovnalostí zostatkov na účtoch
  • Vyrovnávanie vnútropodnikových záväzkov a pohľadávok
  • Alokácia nákladov
  • Zodpovednosť za tvorbu účtovných závierok
  • Participácia na atraktívnom projekte, o ktorom sa vieme porozprávať na pohovore
  • Spracovanie údajov v podnikovom systéme, SAP
  • Príprava finančných reportov pre manažéra
  • Komunikácia s internými a externými partnermi

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Vzdelanie v oblasti ekonómie/účtovníctva, znalosť podvojného účtovníctva
  • 2 ročná prax v oblasti účtovníctva, ideálne s komplexnými zodpovednosťami
  • Plynulá úroveň anglického jazyka
  • Skúsenosť so systémom SAP, Hyperion alebo Oracle výhodou
  • MS Office, najmä MS Excel - pokročilý
  • Schopnosť rýchlo sa adaptovať a učiť sa
  • Príjemná, komunikatívna osobnosť
  • Časová flexibilita

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na martin.zatko@grafton.sk.

Klient ponúka zaujímavý systém benefitov (finančných a nefinančných), ktoré sa pohybujú nad trhovou úrovňou, presnejšie radi upresníme u nás na pohovore.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Fakturant | Interný | Hyperion | SAP | Bookkeeper, accountant