pripája sa...

ÚČTOVNÍK MANAŽERSKÉHO ÚČTOVNÍCTVA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22948

Prosperujúca výrobná spoločnosť hľadá do svojho tímu ÚČTOVNÍKA MANAŽERSKÉHO ÚČTOVNÍCTVA s anglickým jazykom. Staňte sa súčasťou nového tímu a využite príležitosť posunúť sa ďalej a participovať na zaujímavých projektoch.

Náplň práce zahŕňa:

  • Vedenie účtovníctva na úrovni hlavnej knihy
  • Pravidelné mesačné závierky, vyrovnanie zostatkov na účtoch
  • Kontrolu správnosti účtovných procesov podľa lokálnych účtovných štandardov
  • Spracovanie a kontrola účtovných výkazov na mesačnej báze
  • Komunikáciu s externými a internými klientmi vrátane ostatných účtovných oddelení
  • Participácia na audite a SOX kontrola
  • Odbornú pomoc menej skúseným členom tímu
  • Reporting managementu spoločnosti

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Vzdelanie v oblasti financí/účtovníctva/ekonomiky
  • Min. 2 roky praxe v oblasti účtovníctva (G/L alebo komplexné účtovníctvo)
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Pokročila úroveň MS Excel
  • Samostatnosť
  • Orientácia na detail

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody medzi ktoré patrí
13. garantovaný plat, 100% preplatené stravné lístky, príspevky na jazykové kurzy, fitness, zdravotná starostlivosť, možnosť rotácie, kariérneho rastu atď.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | US GAAP | Senior | IFRS | Bookkeeper, accountant