pripája sa...

ÚČTOVNÍK MANAGEMENT ACCOUNTING

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 21639

Účtovník MANAGEMENT ACCOUNTING je samostatná pozícia vhodná pre kandidáta so skúsenosťou v účtovníctve v medzinárodnej spoločnosti, ktorý bude komplexne zodpovedať za správnosť údajov v mesačných, kvartálnych a ročných závierkach.

Náplň práce zahŕňa:

  • Kompletná zodpovednosť za mesačné, kvartálne a ročné závierkové aktivity
  • Príprava finančných výkazov
  • Zodpovednosť za správnosť vnútropodnikových transakcií
  • Kalkulácie časových rozlíšení vzniknutých nákladov a ich následne zaúčtovanie
  • Sledovanie zostatkov na účtoch hlavnej knihy a kompletizácia rekonsiliačných aktivít
  • Analýzy dát vo finančných výkazoch
  • Ad hoc reporting finančných dát pre potreby reportingu
  • Aktívna účasť na zefektívňovaní procesov na oddelení

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Vzdelanie v oblasti financií
  • Plynulá znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • Min. 2 roky praxe v oblasti účtovníctva v medzinárodnej spoločnosti
  • Pokročilá znalosť MS Office
  • Analytické zmýšľanie
  • Chuť ďalej profesne sa rozvíjať

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • Zaujímavý systém firemných benefitov
  • 13. plat
  • Príspevky na ďalšie vzdelávanie
  • Možnosť ďalšieho kariérneho aj odborného rastu
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Účtovníctvo | Účtovník | Hlavná kniha | SAP | Finance accountant