pripája sa...

ÚČTOVNÍK MAJETKU

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kovačičová Martina
Ref. Č. 20824

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu ÚČTOVNÍK MAJETKU.

Máte komunikatívnu úroveň angličtiny? Práca so SAP Vám nerobí problém a radi by ste sa chopili novej príležitosti? Potom neváhajte a pošlite nám svoj životopis.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Účtovanie dlhodobého majetku v súlade s medzinárodnými štandardmi
  • Kapitalizácia, likvidácia a presuny aktív
  • Mesačné odpisy
  • Participácia na mesačných závierkach
  • Príprava reportov
  • Komunikácia s internými a externými zákazníkmi

Požiadavky

Úspešný kandidát spĺňa nasledujúce kritériá:
  • Univerzitné vzdelanie alebo relevantná skúsenosť v odbore financií a účtovníctva
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • 2 a viac ročná skúsenosť v oblasti účtovníctva
  • Pokročilé znalosti Excel
  • Skúsenosť s prácou v SAP alebo Hyperion
  • Rozhodnosť, samostatnosť, precíznosť

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Majetok | US GAAP |