pripája sa...

SENIOR ÚČTOVNÍK HMOTNÉHO MAJETKU

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 25 dňami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23994

Nová medzinárodná spoločnosť hľadá do svojho tímu účtovníka, ktorý bude zodpovedný za ekonomickú agendu v majetkovej oblasti.

Náplň práce zahŕňa:

  • Zodpovednosť za všetky účtovné aktivity súvisiace s účtovaním majetku
  • Sledovanie stavu majetku spoločnosti v určenom rozsahu a oblasti pôsobenia
  • Zodpovednosť za správnosť ocenenia majetku spoločnosti
  • Zabezpečenie procesu vyraďovania majetku
  • Komunikácia s internými a externými zákazníkmi
  • Pravidelné uzávierkové a reportingové aktivity

Požiadavky

Vhodní kandidáti by mali mať:
  • Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • Prax v oblasti čiastkového účtovníctva/financií - min.2 roky
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Pokročilá znalosť SAP podmienkou

Spoločnosť ponúka motivujúci balík benefitov, ako je 13.ty garantovaný plat, finančné príspevky na jazykové kurzy, 100% preplácané stravné lístky, možnosť rotácie a kariérneho rastu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Majetok | Bookkeeper, accountant