pripája sa...

ÚČTOVNÍK HMOTNÉHO MAJETKU

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 12 dňami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23994

Úspešná medzinárodná spoločnosť hľadá do svojho tímu účtovníka, ktorý bude zodpovedný za ekonomickú agendu v majetkovej oblasti.

Náplň práce zahŕňa:

  • Zodpovednosť za všetky účtovné aktivity súvisiace s účtovaním majetku
  • Sledovanie stavu majetku spoločnosti v určenom rozsahu a oblasti pôsobenia
  • Zodpovednosť za správnosť ocenenia majetku spoločnosti
  • Zabezpečenie procesu vyraďovania majetku
  • Komunikácia s internými a externými zákazníkmi
  • Pravidelné uzávierkové a reportingové aktivity

Požiadavky

Vhodní kandidáti by mali mať:
  • Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • Prax v oblasti čiastkového účtovníctva/financií - min.1 rok
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Pokročilá znalosť MS Office, SAP
  • Samostatnosť

Spoločnosť ponúka motivujúci balík benefitov, ako je 13.ty garantovaný plat, finančné príspevky na jazykové kurzy, 100% preplácané stravné lístky, možnosť rotácie a kariérneho rastu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Majetok | Bookkeeper, accountant