pripája sa...

ÚČTOVNÍK MAJETKOVEJ OBLASTI

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22840

Úspešná spoločnosť so svetovou pôsobnosťou hľadá do svojho tímu ÚČTOVNÍKA zodpovedného za ekonomickú agendu V MAJETKOVEJ OBLASTI spoločnosti.

Náplň práce:

  • Účtovanie dlhodobého hmotného majetku a odpisov na základe US GAAP
  • Zaraďovanie a vyraďovanie dlhodobého majetku
  • Zodpovednosť za správnosť ocenenia majetku spoločnosti
  • Zabezpečenie správnej evidencie a administratívnych postupov
  • Sledovanie relevantných legislatívnych zmien
  • Pravidelné uzávierkové a reportingové aktivity
  • Spolupráca s internými a externými oddeleniami

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vzdelanie v oblasti financií, ekonómie alebo účtovníctva
  • Minimálne 2-ročná prax v oblasti účtovníctva
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni
  • Dobrá znalosť práce s MS Office, SAP výhodou
  • Schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatnosť v pracovnej oblasti

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • Garantovaný 13. plat
  • Jazykové kurzy
  • Možnosť ďalšieho kariérneho aj odborného rastu
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Možnosť kariérneho rastu a tréningových aktivít
  • Príspevky rôzneho druhu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Kontroling | Analýzy | Audit | Dane | Účtovník |