pripája sa...

ÚČTOVNÍK HLAVNEJ KNIHY

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22884

Venujete sa už 2 roky účtovnictvu a stále nemáte priestor na odborný rast? Baví Vás práca v tíme a máte rádi dynamické prostredie?

Hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu ÚČTOVNÍK HLAVNEJ KNIHY.

Vašou náplňou práce bude:

  • Účtovanie na úrovni hlavnej knihy pre pridelenú krajinu podľa lokalných štandardov
  • Rekonsiliácie účtovných dát
  • Príprava finančných výkazov
  • Sledovanie nezrovnalostí súvahy a P&L
  • Mesačné uzávierkové operácie
  • Participácia na internom a externom audite
  • Spolupráca na projektoch
  • Pravidelný reporting

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať:
  • Vzdelanie v oblasti financií, ekonómie alebo účtovníctva
  • Minimálne 2-ročná prax v účtovníctve či audite
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni
  • Dobrá znalosť práce s MS Excel, SAP výhodou

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý systém firemných výhod ako garantovaný 13. plat, jazykové kurzy, príspevky na životné udalosti, príspevky na zdravotnú starostlivosť, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Hlavná kniha | SAP |