pripája sa...

ÚČTOVNÍK DOŠLÝCH PLATIEB

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 15 dňami
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 21339

Poď sa podieľať na finančno - účtovných aktivitách v jednej z najlukratívnejších, novovzniknutých SSC v Bratislave a získaj relevantnú skúsenosť do svojho CV. Ak máš angličtinu na komunikatívnej úrovni a v účtovníctve vidíš svoju budúcnosť, pošli nám životopis v anglickom jazyku.

Náplň práce:

  • Komplexné spracovanie došlých platieb, dodávateľských faktúr v rámci firmy, monitoring finančnej dokumentácie a správnosti faktúr
  • Práca v systéme SAP
  • Správa interného systému, jeho aktualizácia, údržba správnosti informácií
  • Úzka spolupráca a komunikácia s ostatnými internými oddeleniami
  • Podieľanie sa na zefektívňovaní procesov a návrhov pre zlepšenia
  • Uzávierkové aktivity a reporting

Požiadavky

Požiadavky na uchádzačov:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
  • Ukončené ekonomické vzdelanie – OA/ VŠ 1.,2.stupeň
  • Skúsenosť s prácou v účtovníctve alebo fakturáciou (min.6 mesiacov)
  • Orientovanosť na detail, motivácia pre prácu v účtovníctve, lojalita
  • Užívateľská úroveň balíčka MS Office, znalosť SAP je veľkou výhodou

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/ alebo www.grafton.sk/en/job-search-disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Administratíva | Účtovníctvo | Analýzy | Špecialista | Účtovník | Excel | Kontingenčné tabuľky | Bookkeeper, accountant