pripája sa...

ÚČTOVNÍK DOŠLÝCH PLATIEB A CESTOVNÝCH NÁKLADOV

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 21339

Poď sa podieľať na finančno - účtovných aktivitách v jednej z najlukratívnejších firiem v Bratislave a získaj relevantnú skúsenosť do svojho CV. Ak máš angličtinu na komunikatívnej úrovni a v Exceli sa cítiš ako doma, pošli nám životopis v anglickom jazyku.

Náplň práce:

  • Spracovanie došlých platieb, cestovných nákladov, dodávateľských faktúr v rámci firmy
  • Procesovanie a spájanie
  • Kontrola a monitoring finančnej dokumentácie
  • Správa interného systému, jeho aktualizácia, údržba správnosti informácií
  • Kontrola správnosti faktúr, potvrdení o zaplatení, v prípade nezrovnalostí komunikácia s účtovným oddelením
  • Dohľad nad vyplácaním záväzkov

Požiadavky

Požiadavky na uchádzačov:
  • Ukončené ekonomické vzdelanie – OA/ VŠ 1.,2.stupeň
  • Excel – tvorba kontingenčných tabuliek a grafov, funkcie v lookup, h lookup, sum, if
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni (C1)
  • Skúsenosť s prácou v administratíve – fakturácia (min.6 mesiacov)

Benefity

Firemné benefity:
  • Finančné bonusy
  • Možnosť nadobudnutia rôznych školiacich programov v oblasti účtovníctva, financií a manažmentu
  • Sick days
  • Dni dovolenky navyše
  • Preplácané nadčasy/ náhradné voľno
  • Flexibilný pracovný čas
  • Plne hradené stravné lístky
  • Ticket compliments

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Administratíva | Účtovníctvo | Analýzy | Špecialista | Účtovník | Excel | Kontingenčné tabuľky | Bookkeeper, accountant