pripája sa...

ÚČTOVNÍK HMOTNÉHO MAJETKU

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 21 dňami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23691

Nová medzinárodná spoločnosť v Bratislave hľadá človeka na oddelenie účtovania majetku. Ak máte min. 2 roky skúsenosti v danej oblasti a ovládate maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni a anglický jazyka na mierne pokročilej úrovni tak mi neváhajte zaslať Vaše CV.

Čo je náplňou práce?

  • Vyčíslovanie odpisov podľa odpisových tried
  • Uzatváranie projektov
  • Účtovanie majetkových operácií
  • Balancovanie jednotlivých zostatkov účtov
  • Pravidelné uzávierkové a reportingové aktivity
  • Príprava podkladov pre interný a externý audit

Požiadavky

Čo by ste mali mať ?
  • Praktické skúsenosti s čiastkovým účtovníctvom minimálne 2 roky
  • Komunikatívnu úroveň angličtiny
  • Znalosť MS Office na pokročilej úrovni
  • Skúsenosti so systémom SAP VÝHODOU, nie podmienkou

Benefity

Táto známa spoločnosť Vám ponúka :
  • Finančné aj nefinančné benefity
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Možnosť rozvíjať svoje zručnosti a znalosti
  • Team buildingy, športové dni
  • Kompenzácia nadčasov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Majetok | Bookkeeper, accountant