pripája sa...

KOMPLEXÝ ÚČTOVNÍK/ OFFICE MANAGER

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 12 hodinami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 1-11-25096

Máte minimálne 2-ročnú skúsenosť v komplexnom účtovníctve? Chceli by ste pôsobiť na účtovnej pozícii s úplnou zodpovednosťou nad zabezpečením chodu pobočky spoločnosti? Stabilná holandská spoločnosť hľadá kandidáta do svojho mladého tímu na pozíciu ÚČTOVNÍK A OFFICE MANAGE.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • Komplexné spracovanie účtovníctva spoločnosti
  • Spracovanie a účtovanie všetkých faktúr, interných dokladov, bankových výpisov, platieb
  • Spracovanie dokladov za služobné cesty
  • Pravidelné závierkové operácie, vypracovanie finančných výkazov
  • Mesačný reporting riaditeľovi a materskej spoločnosti
  • Vypracovanie daňového priznania
  • Spracovanie výkazu DPH
  • Komunikácia so štátnymi inštitúciami
  • Mesačné spracovanie dochádzky, kooperácia s externou spoločnosťou spracovávajúcou mzdy
  • Vypracovanie výkazu cash flow, manažment pohľadávok
  • Podpora riaditeľa spoločnosti
  • Zabezpečenie plynulého chodu kancelárie, organizácia stretnutí, podpora Oddelenia predaja

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ/VŠ ekonomického zamerania
  • Minimálne 2 roky skúseností v komplexnom účtovníctve
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (Finančná terminológia podmienkou)
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Pokročilá úroveň MS Excel

Benefity

  • Stabilná medzinárodná spoločnosť
  • Mladý kolektív
  • Samostatná a komplexná pozícia
  • Ročné odmeny
  • Malý kolektív s priateľskou pracovnou atmosférou

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný | Hlavný | Interný | Bookkeeper, accountant