pripája sa...

ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR
Publikované 8 mesiacmi
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-31706

Pracovná príležitosť v menšej firme pre skúsených účtovníkov.

Nemusíte byť komplexný účtovník, ale ak máte skúsenosti s čiastkovým účtovníctvom, je nutné, aby ste mali prax s viacerými "časťami" (vyšlé, došlé faktúry, banka).

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Podpora hlavného účtovníka
  • Účtovanie vyšlých, došlých faktúr, majetku, banky a pod.
  • Podpora pri uzávierkach a tvorbe výkazu ziskov a strát
  • Podpora controllingového tímu

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • 2 roky skúseností s účtovníctvom
  • Zmysel pre detail
  • Vysokoškolské vzdelanie nie je nutné

Spoločnosť ponúka benefity, ktoré Vám budú prezentované spoločnosťou na osobnom pohovore.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Záväzky | Pohľadávky | Hotovosť a banka | Komplexný | Majetok | Hlavná kniha | Junior | Čiastkový | Bookkeeper, accountant