Účtovník

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 400 €
Ref. Č.
1-7-34418

Pracovná príležitosť v menšej firme pre skúsených účtovníkov.

Nemusíte byť komplexný účtovník, ale ak máte skúsenosti s čiastkovým účtovníctvom, je nutné, aby ste mali prax s viacerými "časťami" (vyšlé, došlé faktúry, banka).

Náplň práce:

  • Nahrávanie účtovných dokladov do interného systému
  • Vystavovanie faktúr
  • Účtovanie podľa slovenských účtovných štandardov
  • Príprava podkladov pre controllingové oddelenie
  • Práca v systéme OMEGA
Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:

  • Minimálne 1 rok skúseností s účtovníctvom
  • Vysokoškolské vzdelanie nie je nutné
  • Znalosť čítania hlavnej účtovnej knihy a slovenských účtovných štandardov
  • Základná znalosť anglického jazyka (A2)
  • Zmysel pre detail

Spoločnosť ponúka množstvo benefitov, ktoré Vám budú predstavené spoločnosťou na osobnom pohovore.