ÚČTOVNÍCTVO - ANGLIČTINA/PROJEKTY/FÉROVÉ OHODNOTENIE/KARIÉRA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 600 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 1-11-27613

Popis Práce

Máte v malíčku podvojné účtovníctvo a viete po anglicky?
Máme pre Vás skvelú príležitosť začať budovať Vašu kariéru v medzinárodnej firme venujúcej sa výrobe v chemickom priemysle, ktorá sa venuje svojim zamestnancom individuálne.

Pre nášho klienta hľadáme skúsených účtovníkov na novootvorený projekt, tak neváhajte a buďte aj Vy jeho súčasťou!

Vašou náplňou práce bude:

  • účtovanie na úrovni hlavnej knihy
  • účasť na projektoch - implementácie systémov a transition procesy
  • koordinácia interných oddelení a investigácia účtovných nezrovnalostí
  • reporting stavu účtov
  • rekonsiliácia účtov
  • účasť na closingových aktivitách

Požiadavky

Uprednostníme kandidátov, ktorí majú:
  • stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • komunikatívnu úroveň anglického jazyka
  • predchádzajúce skúsenosti účtovníctve
  • orientáciu na detail a zmysel pre čísla
  • tímového ducha

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Finance | Fakturant | Účtovník | Bookkeeper, accountant