pripája sa...

ÚČTOVNÍCKA POZÍCIA AJ PRE ABSOLVENTOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 100 - 1 200 EUR
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 18125

Ak ste sa narodili pre čísla, máte ekonomické vzdelanie alebo prax v oblasti účtovníctva popri škole, máme pre vás pozíciu na špecializovanom oddelení účtovníctva v medzinárodnej firme zaoberajúcou sa spotrebným tovarom.

Využite svoje nadobudnuté vedomosti/prax z účtovníctva a spojte ich s využitím anglického jazyka.

Náplň práce:

  • účtovanie dodávateľských faktúr
  • práca v systéme SAP
  • analýza finančných zápisov, riešenie nezrovnalostí v účtovnom systéme
  • procesovanie dát podľa firemných a lokálnych účtovných štandardov
  • participácia na pravidelných účtovných závierkach
  • podpora pri audite a reportingových aktivitách
  • komunikácia s lokálnymi a domácimi firemnými jednotkami

Požiadavky

Požiadavky:
  • Obchodná akadémia + prax v účtovníctve alebo administratíve veľkou výhodou
  • VŠ ekonomická + administratívne/účtovné brigády
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • precíznosť
  • tímový duch

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

+ 13. plat
+ gastrolístky
+ sociálny balíček
+ školenia
+ finančné bonusy

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Účtovníctvo | Účtovník | Fakturant | Komplexný | Majetok | SAP | Bookkeeper, accountant