ÚČTOVNÍCI, POĎTE SA PODIEĽAŤ NA IMPLEMENTOVANÍ NOVÉHO SYSTÉMU!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 900 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 23869

Máte skúsenosti s účtovaním, ale chcete sa posunúť do viac technickej pozície? Ovládate VBA, SQL, prípadne Access a chcete tieto zručnosti využiť pri implementovaní nového účtovného systému? Na tejto pozícii vás budú čakať nové výzvy v menšom rozvíjajúcom sa biznis centre.

Náplň práce:

  • zaisťovať správnosť uzávierkových aktivít v novom účtovnom systéme
  • príprava reportov
  • kontaktná osoba pre ostatné oddelenia
  • zabezpečiť funkčnosť jednotlivých účtovných rozhraní
  • podpora projektovému tímu
  • školenie koncových užívateľov

Požiadavky

Zašlite nám životopis, ak máte:
  • skúsenosť v účtovníctve aspoň 2 roky
  • vzdelanie v oblasti ekonómie a financií
  • plynulú angličtinu
  • znalosť HFM, prípadne MS Access / SQL / VBA
  • dobré komunikačné zručnosti

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, ďalšie zamestnanecké výhody ako:
  • 13. garantovaný plat
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • možnosť kariérneho rastu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Účtovník | Metodik | Analytik | Hlavná kniha | Implementácia | Visual Basic | Financial specialist