pripája sa...

Senior Accountant/Accounting Controller

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 500 EUR/mes.
Publikované 16 dňami
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 24012

Hovoria Vám niečo skratky AP, AR, IC, fixed assets, GL, asset management, US GAAP, IFRS?

Hľadáme ambiciózneho a samostatného uchádzača na účtovné oddelenie pre nového zamestnávateľa na trhu.

Vašou náplňou práce bude:

  • Pravidelné vykonávanie činností v hlavnej knihe pre pridelenú krajinu
  • Vykonávanie mesačnej závierky
  • Príprava finančných výkazov
  • Zabezpečovanie správnosti záznamov hlavnej knihy
  • Sledovanie nezrovnalostí súvahy a výkazu zisku a strát
  • Mesačný reporting finančných výsledkov do materskej spoločnosti
  • Pravidelný reporting plnenia kľúčových ukazovateľov výkonu na základe stanovených KPI´s a SLA´s
  • Asistencia pri internom alebo externom audite podľa potreby
  • Participácia na zlepšovanie procesov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Vzdelanie v oblasti účtovníctva, bankovníctva alebo financií
  • Aspoň 3 roky skúseností v účtovníctve či audite, skúsenosti v rámci štatutárneho úćtovníctva a auditu
  • Skúsenosť z SSC prostredia
  • Anglicky jazyk na komunikativnej úrovni
  • Pokročilá znalosť EXCEL (funkcie a pivoty)
  • Znalosť US GAAP a IFRS štandardov sú plus
  • SAP veľkou výhodou

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na martin.zatko@grafton.sk.

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Centrá zdieľaných služieb | Bookkeeper, accountant