pripája sa...

Učiteľ/ka - Slovenský jazyk (súkromná základná škola)

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 800 - 1 000 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-12-32422

Vješ nájzť f tejto vete chiby? Ak áno tak v tom prípade ovládaš slovenčinu.
Ak máš prax ako učiteľ alebo ťa táto práca baví, v slovenčine si génius, si otvorený kreatívnemu vzdelávaniu tak potom hľadáme práve teba.
Do súkromnej školy hľadáme energického učiteľa, ktorý má veľa nápadov ako hodiny spraviť pestrejšie a zaujímavejšie.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • výučba slovenského jazyka
  • kreatívne vedenie hodiny
  • práca s deťmi

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • aspoň 5 ročnú prax ako učiteľ slovenského jazyka/ poprípade prax v jazykovednom ústave
  • vzťah k deťom
  • trpezlivosť
  • kreativita
  • samostatnosť, zodpovednosť

Benefity

  • motivujúce finančné ohodnotenie -osobný príplatok
  • práca v stabilnej a modernej súkromnej základnej škole
  • práca v mladom a dynamickom kolektíve
možnosť pracovať s modernou technológiou a kvalitnými učebnými pomôckami
  • možnosť osobnostného aj profesijného rastu
zľava zo školného pre deti zamestnancov

HR a kancelářské služby | HR | Tréner | Primary school teacher