pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA PRÁCA PRE TECHNICKY ZAMERANÉHO ŠTUDENTA

Lokalita Senec
Platové ohodnotenie 5 - 6 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Jaslovská Andrea
Ref. Č. 4-19-28950

Využite príležitosť pracovať ako Administratívny pracovník vo výrobe.

Vašou náplňou práce bude:

  • Snímkovanie a dokumentácia pracovných postupov vo výrobe
  • Práca s interným programom

Pracovná doba: 7:00 – 15:30, dohoda možná

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:
  • SŠ technického smeru (strojástvo, elektrotechnika, stavebníctvo, IT)
  • Čítanie technických výkresov
  • Práca s PC - aktívne MS office (word, excel, power point)
  • Samostatnosť a aktivita

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Ročný bonus
  • Refferal bonus
  • Zabezpečená autobusová doprava
  • Zabezpečený pitný režim
  • Ovocný deň každú stredu
  • Vianočný večierok

Výroba a prevádzka | Výroba | Pomocné práce | Technik | Technical officer