pripája sa...

Travel Coordinator

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 900 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Kiripolská Petra
Ref. Č. 4-26-31649

Náš klient hľadá šikovnú posilu na pozíciu Project Administration/Travel Coordinator. Ak Ťa baví organizácia služobných ciest a s tým spojená administratíva, veľmi radi Ťa uvidíme na pohovore.

Hlavná náplň práce:

  • rezervácia hotelov, leteniek
  • podpora projektových manažérov a manažovanie pracovných ciest
  • starostlivosť o pridelené projekty
  • komunikácia vrámci oddelenia, najmä úzka spolupráca s projektovými manažérmi
  • ad-hoc reporting
  • práca s MS Excel

Miesto výkonu práce: Rožňavská ulica

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
  • min. SŠ vzdelanie
  • anglický jazyk na úrovni B2 (komunikatívna úroveň)
  • pokročilá znalosť MS Excel
  • ochota pracovať a proaktívny prístup k práci
  • schopnosť samostatne zvládať pridelené úlohy a výborne zvládnutý time management

Benefity

Spoločnosť ponúka pekný balík benefitov:
  • stravné lístky v hodnote 3,60 EUR na deň - plne hradené klientom
  • jazykové kurzy
  • masáže a smoothies na pracovisku
  • multisport karta

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Kancelářské služby | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Excel | Reportovanie | Kontingenčné tabuľky | Administration