pripája sa...

TRAVEL Coordinator/PROJECT Administration

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Kiripolská Petra
Ref. Č. 4-26-31649

Baví ťa plánovanie a dokážeš samostatne zvládať pridelené úlohy? Bookovanie hotelov, hľadanie leteniek a naplánovanie služobných ciest pre projektových manažérov, by bolo tvojou hlavnou náplňou práce. Ak ti nevadí ani každodenná komunikácia v anglickom jazyku a administratíva, v tom prípade Ťa veľmi radi uvidíme na osobnom pohovore.

Náplň práce:

  • Zabezpečovanie služobných ciest - rezervácie hotelov, leteniek, dopravy
  • Podpora projektových manažérov a manažovanie ich pracovných ciest
  • Starostlivosť o pridelené projekty
  • Komunikácia vrámci oddelenia, najmä úzka spolupráca s projektovými manažérmi a agentúrou
  • Denná komunikácia v anglickom jazyku
  • Ad-hoc reporting
  • Práca s MS Excel

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
  • Ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Anglický jazyk na úrovni B2 (každodenná komunikácia v anglickom jazyku)
  • Pokročilá znalosť MS Excel
  • Ochota pracovať a proaktívny prístup k práci
  • Organizačné schopnosti
  • Schopnosť samostatne zvládať pridelené úlohy a výborne zvládnutý time management

Benefity

Spoločnosť ponúka pekný balík benefitov:
  • Stravné lístky v hodnote 3,60 EUR na deň - plne hradené klientom
  • Jazykové kurzy
  • Masáže a smoothies na pracovisku
  • Multisport karta

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Kancelářské služby | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Excel | Reportovanie | Kontingenčné tabuľky | Administration