pripája sa...

TRADE MARKETING ŠPECIALISTA

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 800 - 900 EUR/mes.
Publikované 2 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 24517

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú part-time prácu ako Špecialista Trade marketingu.

Vašou náplňou práce bude:

  • Plánovanie, vývoj a analýza marketingových aktivít
  • Vykonávanie marketingových plánov
  • Vyhodnocovanie a reporting marketingových kampaní
  • Zabezpečenie planovánia a nasledovania marketingového budgetu
  • Kontrola rozpočtu kampaní
  • Administratívna podpora

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • 3 roky skúseností v trade marketingu
  • Znalosti slovenského maloobchodného predaja
  • Komunikatívna úroveň Anglického jazyka
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Užívateľská úroveň MS Office

Spoločnosť Vám ponúka atraktívne zamestnanecké výhody a benefity.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Obchod a marketing | Marketing | Obchod | Špecialista | Marketing | FMCG | Marketing communication