pripája sa...

TOP ŠANCA PRE KONŠTRUKTÉROV / DESIGNEROV.

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 20706

Baví Ťa práca s CATIOU? Máš skúsenosti s dizajnom? Chceš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť? Ak si odpovedal na všetky otázky kladne, tak hľadáme práve Teba!

Náplň práce po prevzatí projektu:

  • Konštruktér / projektový koordinátor pôsobí ako interface medzi konštrukčno-vývojovým oddelením a výrobnými závodmi v okolitých krajinách.
  • Dolaďovanie návrhov, komunikovanie zmien.
  • Dohľad nad testovaním (záťažové testy, testy životnosti, bezpečnosti...)
  • Spolupráca s výrobou pri výrobe prototypu.
  • Komunikácia s dodávateľmi nástrojov
  • Zavádzanie výrobkov do výroby v jednotlivých závodoch v rámci výrobnej skupiny.
  • Komunikácia v rámci zahraničného projektového tímu.

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • Prax v oblasti vývoja nových produktov najmenej 1 rok - 3D modelovanie v CATII alebo v inom 3D SW (SolidWorks, SolidEdge, ProE)
  • Ideálne sú predošlé skúsenosti ako mechanický konštruktér / elektrokonštruktér / procesný inžinier alebo technológ
  • Technické myslenie
  • Tvorivý prístup
  • Aktívna znalosť anglického jazyka, alebo nemeckého jazyka
  • Ochota cestovať (SR, ČR, Maďarsko, Nemecko, Čína alebo USA).
  • Flexibilita

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • Prístup k najmodernejším technológiám,
  • Účasť na prestížnych projektoch
  • Uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností
  • Motivujúce ohodnotenie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Výroba | Konštruktér / projektant | Procesný inžinier | Inžinier | Absolvent | Projektový manažér | Technik | Technológ | Opravár | Automobilový priemysel | Projekt | Konštruovanie | Prípravky | Mechatronika | Plasty | Výroba | RandD | CATIA | Mechanický | ProE | SolidEdge | SolidWorks | Development designer