pripája sa...

TOOLING SPECIALIST

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 24 dňami
Kontakt Ringler Jaroslav
Ref. Č. 23240

Chcete byť nepostrádateľným človekom pre výrobnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle? Ak áno tak práve Vám ponúkame pracovnú príležitosť na pozícii TOOLING SPECIALIST.

Náplňou práce uchádzača bude:

  • Servis, nastavovanie a zabezpečenie nástrojov
  • Konštrukčné zmeny a úpravy nástrojov
  • Plán údržby a kontrola nástrojov
  • Príprava a kontrola technologických postupov
  • Komunikácia s dodávateľmi

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Aspoň dvojročná prax na obdobnej pozícii
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Skúsenosti s lisovaním resp. strihaním
  • Znalosti technickej dokumentácie
  • Skúsenosti s úpravou nástrojov
  • Skúsenosti s konštrukčnými zmenami

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Logistika | Strojárstvo | Technik | Technológ | Inžinier | Nástroje | Tool-maker