pripája sa...

TOOLING EXPERT

Lokalita Trnavský kraj
Publikované 11 mesiacmi
Kontakt Ringler Jaroslav
Ref. Č. 22762

Staňte sa nepostrádateľným človekom pre výrobnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle. Ponúkame Vám pracovnú príležitosť na pozícii TOOLING EXPERT.

Náplňou práce uchádzača bude:

  • Servis, nastavovanie a zabezpečenie nástrojov pre plynulý chod
  • Konštrukčné zmeny a úpravy nástrojov
  • Schvaľovanie zmien a zavádzanie nových foriem
  • Plán údržby a kontrola nástrojov
  • Príprava a kontrola technologických postupov
  • Komunikácia s dodávateľmi

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Aspoň dvojročná prax na obdobnej pozícii
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Znalosti technickej dokumentácie
  • Skúsenosti s úpravou foriem
  • Skúsenosti s konštrukčnými zmenami
  • Komunikatívny, zodpovedný s dobrým logickým myslením

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Logistika | Strojárstvo | Technik | Technológ | Inžinier | Nástroje | Tool-maker