pripája sa...

TOOL MANAGER

Lokalita Nitra
Publikované 14 dňami
Kontakt Blehová Radka
Ref. Č. 2-30-25229

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii TOOL MANAGER!

Vašou náplňou práce bude:

  • Príprava konštrukčných riešení nástrojov a foriem (kovovýroba) podľa technických podmienok
  • Spolupráca pri príprave a konštrukcii nových výrobkov
  • Aktívna účasť pri skúšaní výrobného náradia
  • Uplatňovanie nových poznatkov do konštrukcie náradia
  • Vykonávanie zmien pre zlepšenie porduktov
  • Zodpovednosť za komunikáciu o technických a kvalitatívnych otázok medzi firmou a zákazníkmi
  • Zvádzanie zlepšení výrobných procesov za účelom zvýšenia kvality a efektívnosti nákladov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • SŠ/VŠ vzdelanie technického alebo strojárskeho zamerania
  • Aktívna znalosť anglického jazyka je PODMIENKOU
  • Skúsenosti s konštrukciou, úpravou nástrojov, návrhom výrobných procesov
  • Skúsenosti z automotive prostredia výhodou
  • Znalosť grafického systému CATIA (prípadne iného CAD programu)
  • Samostatnosť

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | Automobilový priemysel | CATIA | Nástroje | Tool-maker