pripája sa...

TÍM LÍDER - ODDELENIE PLATIEB

Lokalita Bratislava
Publikované 8 mesiacmi
Kontakt Kolesárová Katarína
Ref. Č. 1-11-29997

Popis Práce

Náplň práce:

  • Vedenie mladého 10 členného tímu, ktorý je zodpovedný za procesovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich platieb za entity v Európe, Ázii a Austrálii
  • Komunikácia s bankami prostredníctvom Swift
  • Motivácia, rozvoj a coaching členov tímu
  • Podieľanie sa na tímových aj globálnych projektoch

Požiadavky

Požiadavky:
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií
  • Plynulá znalosť anglického jazyka - C1
  • Minimálne 3 roky skúseností s priamym vedením tímu (finančné odvetvie)

Benefity

  • Medzinárodné prostredie
  • Možnosť home office
  • Flexibilný pracovný čas
  • Finančné benefity - výška udeľovaná na základe výkonu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Bankovníctvo | Kontroling | Manažment | Účtovník | Analytik | Manažér | Vedúci tímu | Hotovosť a banka | Zlepšovanie | Economist