pripája sa...

SKÚSENÝ TÍM LÍDER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované 3 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 1-11-30147

Popis Práce

Náplň práce:

  • Vedenie tímu 10 zamestnancov - analytikov rizikovosti spolupráce
  • Denné stretnutia v rámci tímu - kontrola výsledkov za predošlý deň, identifikácia nesplnených cieľov a nastavovanie nasledujúcich krokov
  • Motivácia, pomoc s operatívou pri riešení zložitejších prípadov
  • Denná komunikácia s rôznymi inými oddeleniami na Slovensku aj v zahraničí

Požiadavky

Požiadavky:
  • Minimálne 3 roky praxe na pozícii tím lídra v centre zdieľaných služieb
  • Pokročilá znalosť angličtiny - C1 - používa sa denne, členovia tímu aj potenciálny priamy nadriadený sú zahraniční
  • Schopnosť rýchlo sa prispôsobovať zmenám, meniacemu sa prostrediu
  • By legal requirement we are providing the information about the basic wage component (minimum salary) for the advertised position. Based on your experience/profile, the final financial conditions will be the subject to discuss and negotiate at the personal interview, however, not less than above mentioned minimum salary component.

  • Finančné a nefinančné benefity budú priblížené na osobnom stretnutí

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Kontroling | Manažment | Analytik | Vedúci tímu | Kontrolór | Metodik | Manažér | Zástupca | Kontingenčné tabuľky | Proces | Zlepšovanie | Implementácia | Komplexný | Bankovníctvo | Projekt | Reportovanie | Centrá zdieľaných služieb | Banking specialist