pripája sa...

TÍM LÍDER FAKTURAČNÉHO ODDELENIA - LOZORNO

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 800 EUR
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-30246

Popis Práce

Náplň práce vedúceho/vedúcej fakturačného oddelenia:

  • Vedenie tímu fakturantov (6 zamestnancov)
  • Komunikácia s centrálou a zákazníkmi
  • Nastavovanie cien
  • Manažment pohľadávok
  • Fakturácia

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Pokročilá znalosť nemčiny - úroveň min. B2
  • Skúsenosť s vedením tímu - min. 5 zamestnancov
  • Znalosť jednoduchého a podvojného účtovníctva

  • 13. garantovaný plat + ďalšie finančné benefity odvíjajúce sa od hospodárskych výsledkov firmy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Vymáhanie pohľadávok | Kontroling | Manažment | Účtovník | Analytik | Fakturant | Manažér | Vedúci tímu | Záväzky | Pohľadávky | Čiastkový | Helpdesk | Managing clerk