pripája sa...

ELEKTROTECHNIK - VHODNÉ PRE ABSOLVENTOV ELEKTRO ODBOROV

Lokalita Košický kraj
Publikované 4 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 16595

Osciloskop, multimeter, dosky plošných spojov, §21, senzorika... Je Vám to všetko známe? Pošlite nám svoj životopis a využite príležitosť pracovať vo výrobnom závode na pozícii ELEKTRONIK.

Náplňou práce bude:

  • Zabezpečenie bezporuchového chodu špeciálnych testovacích zriadení
  • Diagnostika chýb na testovacích zariadeniach
  • Opravy vzniknutých porúch (výmena chybného komponentu za nový)
  • Účasť na preventívnej údržbe strojov a zariadení.
  • Podieľanie sa na neustálom zlepšovaní procesov

Požiadavky

Požadujeme:
  • Stredoškolské vzdelanie (elektronik, elektromechanik a pod.)
  • Znalosti a skúsenosti v oblasti elektroniky, senzoriky (vrátane školskej praxe)
  • Znalosť čítania elektrických schém
  • Platný §21 vyhlášky 508/2009 Z.z. (spôsobilosť na prácu s elektrickými zariadeniami)
  • Chuť učiť sa nové veci

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Výroba a prevádzka | Engineering | Elektrotechnika | Výroba | Strojárstvo | Elektrikár / elektromechanik | Montér | Opravár | Automobilový priemysel | Automatizácia | Projekt | Výroba | Produkt / výrobok | Electrician mechanic