pripája sa...

INŽINIER LABORATÓRII

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 19 dňami
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 24587

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti na pozícii: TESTOVACÍ INŽINIER.

Náplňou Vašej práce bude:

  • návrh nových testovacích postupov a platforiem pre nové produkty zavádzané do výroby ( funkčné testy, programovanie test.zariadení, atď.)
  • vývoj a implementácia automatických testov výrobkov
  • programovanie automatizovaných testovacích systémov vo Visual Basic podľa požiadaviek a testovacích procedúr
  • spolupráca s ostatnými pracovníkmi oddelenia na zavádzaní nových projektov
  • spolupráca pri návrhu a tvorbe testovacích zariadení
  • vypracovanie pracovných postupov a sprievodnej dokumentácie ohľadom testovacích štandardov
  • uvoľnovanie dokumentov do procesu

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie elektrotechnické
  • skúsenosti na pozícii Testovací inžinier
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • vyhláška o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov § 22
  • znalosť princípov elektrických meraní a testovacích procesov v elektro priemysle (Hardware, Software, Testovacie aplikácie a zariadenia,...)
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • znalosť Visual Basic

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Elektrotechnika | Inžinier | Špecialista | SolidEdge | Mikrokontrolery | SW | Tester