TESTERISTA VÝROBNÝCH APLIKÁCIÍ (POZÍCIA VHODNÁ AJ PRE ABSOLVENTOV IT)

Lokalita Nitrianský kraj
Platové ohodnotenie 750
Publikované 11 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 23288

Náš klient, medzinárodná výrobná spoločnosť, hľadá šikovných kandidátov na pozíciu TESTERISTA VÝROBNÝCH APLIKÁCIÍ.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Testovanie produktov pred zavedením do výroby
  • Spolupráca pri nastaveniach špecifikácií nových produktov
  • Správa a podpora produkčného softvéru
  • Administrácia užívateľských účtov v spravovaných aplikáciách
  • Optická a elektronická kontrola produktov
  • Riešenie problémov na úrovni podpory
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Komunikácia v anglickom jazyku najmä písomnou formou

POZÍCIA JE VHODNÁ AJ PRE ŠIKOVNÝCH ABSOLVENTOV IT ODBOROV

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
  • Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti IT
  • Znalosť odbornej terminológie z oblasti IT
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • Skúsenosti s opravou HW (napr. na PC)
  • Microsoft SQL Server - základy
  • Skúsenosti s programovaním a čítaním kódov je VÝHODOU

Benefity

  • 13. plat
  • Stravovanie ZDARMA
  • Sociálne benefity
  • Kvartálne prémie
  • Aktívne vzdelávanie zamestnancov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Konzultácie | Správa systému a hw | Konzultant | HW | IT Analyst