TESTERISTA VÝROBNÝCH APLIKÁCIÍ (POZÍCIA VHODNÁ AJ PRE ABSOLVENTOV IT)

Lokalita Nitrianský kraj
Platové ohodnotenie 750
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 23288

Náš klient, medzinárodná výrobná spoločnosť, hľadá šikovných kandidátov na pozíciu TESTERISTA VÝROBNÝCH APLIKÁCIÍ.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Testovanie produktov pred zavedením do výroby
  • Spolupráca pri nastaveniach špecifikácií nových produktov
  • Správa a podpora produkčného softvéru
  • Administrácia užívateľských účtov v spravovaných aplikáciách
  • Optická a elektronická kontrola produktov
  • Riešenie problémov na úrovni podpory
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Komunikácia v anglickom jazyku najmä písomnou formou

POZÍCIA JE VHODNÁ AJ PRE ŠIKOVNÝCH ABSOLVENTOV IT ODBOROV

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
  • Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti IT
  • Znalosť odbornej terminológie z oblasti IT
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • Skúsenosti s opravou HW (napr. na PC)
  • Microsoft SQL Server - základy
  • Skúsenosti s programovaním a čítaním kódov je VÝHODOU

Benefity

  • 13. plat
  • Stravovanie ZDARMA
  • Sociálne benefity
  • Kvartálne prémie
  • Aktívne vzdelávanie zamestnancov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Konzultácie | Správa systému a hw | Konzultant | HW | IT Analyst